Aasa Polska - informacje na temat pożyczkodawcy

Aasa Polska - informacje na temat pożyczkodawcy

Aasa Polska to firma pożyczkowa, która posiada długoletnie doświadczenie w oferowaniu pożyczek. Jest to część skandynawskiego konsorcjum finansowego. W naszym kraju firma ta funkcjonuje począwszy od 2012 roku – udziela pożyczek za pośrednictwem internetu. Maksymalna kwota pożyczki, jaką można dostać w Aasa Polska, wynosi 10 000 złotych. Jest to kwota, dzięki której można zrealizować szereg swoich planów oraz inwestycji. Poniżej zamieszczamy pakiet informacji na temat tego pożyczkodawcy – jaką kwotę można pożyczyć, które bazy danych weryfikuje ta firma oraz wiele więcej.

aasa opinie

Aasa oferta

Aasa Polska to firma, która posiada długie doświadczenie na rynku pożyczek online. To sprawia, że świadczone przez nią usługi stoją na bardzo wysokim poziomie. W ofercie firmy znajdują się zarówno pożyczki dla osób fizycznych jak i dla tych, którzy posiadają własną działalność gospodarczą, czyli Aasa dla biznesu. Pożyczka dla osób fizycznych może opiewać na kwotę od 1000 złotych do 10 000 złotych. Trzeba pamiętać o tym, aby samemu wybrać taki okres kredytowania, który będzie spełniał nasze oczekiwania. Maksymalny okres spłaty pożyczki w Aasa może wynieść 24 miesięcy. Najważniejsze, aby dana pożyczka była dopasowana do możliwości naszego domowego budżetu. Jeśli pożyczka będzie posiadała odpowiednio dobrany okres kredytowania oraz ratę, z pewnością nie będzie mocno odczuwalna dla domowych finansów.

Gdy bierzemy pożyczkę w Aasa, musimy zdawać sobie sprawę z tego, iż firma ta weryfikuje swoich pożyczkobiorców w rejestrach dłużników BIG. Wśród nich znajdują się między innymi następujące podmioty:

  • ERIF,
  • Big InfoMonitor.

Jeśli w tych rejestrach znajduje się wpis na nasz temat, może to całkowicie dyskwalifikować nas we wnioskowaniu o pożyczkę w Aasa. Z tego względu zachęcamy, aby jak najszybciej dbać o to, aby posiadać dobrą historię kredytową. To na podstawie tej historii będą nam później wypłacane w przyszłości pożyczki. Jak widać, Aasa oferta jest bardzo elastyczna oraz dostosowana do potrzeb i oczekiwań klientów. To właśnie sprawia, że tak duża liczba osób od wielu lat z powodzeniem korzysta z usług tej firmy.

Aasa – granice wiekowe

Jakie są granice wiekowe u pożyczkodawcy Aasa? Również bardzo elastyczne. By stać się klientem tej firmy, należy posiadać stały adres zamieszkania na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Oprócz tego, trzeba posiadać stałe źródło dochodu. Dochód może pochodzić na przykład z umowy o pracę, emerytury bądź renty. Ten wymóg sprawia, że po dodatkowe fundusze do Aasa mogą zwracać się zarówno osoby młode jak i seniorzy. Na pożyczkę w Aasa można liczyć nawet wtedy, gdy posiadamy 80. lat – jest to górna granica wiekowa.

Oprocentowanie pożyczek w Aasa

Pożyczki w Aasa oprocentowane są na 9% w skali roku. Oprócz tego, należy również ponosić następujące opłaty:

  • opłata przygotowawcza – 930 złotych,
  • opłata administracyjna – 15 złotych miesięcznie.

RRSO dla pożyczki w kwocie 2000 złotych na okres 18 miesięcy wynosi 30,47% – należy przyznać, iż jak na branżę szybkich pożyczek nie są to bardzo wygórowane koszty. Za przelew weryfikacyjny należy uiścić złotówkę.

Aasa opinie

Aasa opinie wśród pożyczkobiorców ma całkiem dobre – wynika to z tego, że pożyczki udzielane są w trybie natychmiastowym. Wielu klientów zwraca również uwagę na fakt, że w Aasa pracują bardzo mili konsultanci, którzy zawsze służą pomocą.


Poznaj opinie również o :


Przedłużenie spłaty pożyczki w Aasa

Pożyczkę w Aasa spłaca się przy pomocy przelewu bankowego na konto wskazane przez pożyczkodawcę. Jeśli nie będziemy mogli spłacić pożyczki w terminie, istnieje możliwość odroczenia terminu jej spłaty. By określić nowy termin jej spłaty, trzeba skontaktować się z konsultantami tej firmy.

Aasa kontakt

Aasa kontakt z firmą jest bardzo łatwy, ponieważ z konsultantami można skontaktować się za pomocą maila lub telefonu. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie przy ulicy Hrubieszowskiej 2. Pozostałe informacje na temat Aasa są następujące:

Tel: 801 40 40 40 
Tel: 22 46 00 300 

Godziny pracy infolinii:
Poniedziałek – piątek: 8.00 – 19.00
Weekendy: nieczynne

Podziel się swoją opinią i zostaw komentarz ...

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *