Finbo opinie, oferta i najważniejsze informacje o pożyczkodawcy!

Finbo opinie, oferta i najważniejsze informacje o pożyczkodawcy!

Pod nazwą Finbo kryje się instytucja finansowa z rynku pozabankowego, która działa na polskim rynku od kilku lat i jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Faktycznym pożyczkodawcą jest spółka PrimaStar. Na stronie finbo.pl działa przejrzysty kalkulator pożyczkowy, który służy do sprawdzania kosztów. Wskazując odpowiednie parametry pożyczki, można przejść do składania wniosku.


Finbo oferta pożyczkowa

Pożyczki Finbo to chwilówki z krótkim terminem spłaty. W ofercie znajdziemy promocję. Pierwsza promocyjna pożyczka udzielana jest do 5000 zł. Następną pożyczkę można otrzymać do kwoty maksymalnej 10000 zł. Na spłatę przewidziano okres maksymalnie 30 dni. W przypadku serwisu pożyczkowego Finbo oferta nie różni się zbytnio od innych dostępnych na rynku. Wniosek można przesłać online, a zostanie zweryfikowany nawet w 3 minuty. Konieczny jest przelew opłaty rejestracyjnej. Potem pozostaje już tylko oczekiwanie na decyzję oraz wypłatę środków. Osoby, które posiadają konto w jednym z banków, z którymi współpracuje Finbo, otrzymają pieniądze nawet w 15 minut.

Jakie warunki należy spełnić, aby skorzystać z oferty pożyczek w Finbo?

O pożyczkę w Finbo mogą ubiegać się osoby, które dysponują:

 • własnym numerem telefonu,
 • osobistym rachunkiem bankowym,
 • dowodem osobistym,

a ponadto posiadają obywatelstwo Polski i pełną zdolność do czynności prawnych. Oferta dotyczy wyłącznie konsumentów, którzy ukończyli 20. rok życia i nie przekroczyli 75.

Czy Finbo sprawdza BIK i inne bazy?

Proces przyznawania pożyczki w Finbo przebiega indywidualnie. Firma zastrzega sobie jednak ocenę zdolności kredytowej w oparciu o dane BIK, KRD, ERIF, ZBP i KBIG.

Propozycje Finbo na wypadek problemów ze spłatą pożyczki

Osoby, które przerośnie pierwotna Finbo oferta i nie uporają się ze spłatą pożyczki przed końcem terminu, mogą liczyć na refinansowanie. O przedłużenie terminu spłaty należy wnioskować jeszcze przed upływem ostatecznego terminu na spłatę. Z kosztami refinansowania można zapoznać się w kalkulatorze pożyczkowym na stronie głównej. Spłatę można odroczyć o 7, 14 lub 30 dni.

Zalety i wady pożyczek w Finbo

Zalety:

 • możliwość przedłużenia terminu spłaty,
 • niskie koszty kolejnej pożyczki w stosunku do innych firm,
 • długie godziny pracy działu obsługi klienta (do późnych godzin w tygodniu).

Wady:

 • ograniczenia wiekowe (Finbo oferta niedostępna dla wszystkich osób pełnoletnich),
 • obowiązek potwierdzenia danych przelewem weryfikacyjnym, co może wydłużyć aplikowanie o pożyczkę.

Finbo opinie pożyczkobiorców

Do skorzystania z pożyczki w Finbo opinie pozytywne zachęcają coraz większą grupę konsumentów. To sprawdzony pożyczkodawca, o którym pozytywnie wypowiada się większość pożyczkobiorców.

 • „Wszystko pozytywnie. Kasa na koncie była tego samego dnia, co złożyłam wniosek. Na wniosek refinansowania otrzymałam wsparcie i nie było problemów.” – Janina W.
 • „Finbo pracuje w mgnieniu oka. Szybko rozpatrzyli mój wniosek i wyjaśnili wątpliwości odnośnie mojej pożyczki. Polecam!” – Andrzej Z.
 • „Wszystko ok. Naprawdę solidna firma i kontakt dobry. Dali tyle, ile chciałem.” – Seweryn N.

Platforma pożyczkowa Finbo opinie negatywne otrzymuje raczej rzadko, co pozwala sądzić, że serwis prezentuje informacje o pożyczce w sposób klarowny, bez kosztów ukrytych drobnym drukiem.


Porównaj z innymi


Kontakt z Finbo

W przypadku firmy pożyczkowej Finbo kontakt możliwy jest w każdy dzień tygodnia, oczywiście za wyjątkiem świąt. Do dyspozycji pożyczkobiorcy pozostaje kontakt telefoniczny, mailowy oraz poprzez czat z konsultantem na stronie pożyczkodawcy.

Finbo kontakt

tel. 22 266 81 70 – Biuro Obsługi Klienta
tel. 22 266 81 71 – Dział windykacji

Godziny pracy infolinii:
Poniedziałek – piątek: 8.00 – 22.00
Sobota – niedziela: 9.00 – 17.00

Podsumowanie

Kwota pożyczki w Finbo: od 200 zł do 10000 zł
Pierwsza pożyczka: do 5000 zł
Następna pożyczka: do 10000 zł
Okres spłaty: do 30 dni
Darmowa pożyczka: TAK
Granice wiekowe: od 20 do 75 lat,
Możliwość wydłużenia spłaty: TAK: o 7, 14 lub 30 dni
Godziny pracy Biura Obsługi Klienta: pon.-pt. 8:00-22:00 sob.-ndz. 9:00-17:00
Finbo kontakt:tel. 22 266 81 70 ,
e-mail info@finbo.pl
Rachunki bankowe pożyczkodawcy:PKO BP / inteligo, PEKAO S.A., mBank, Santander, ING Bank Śląski, Alior Bank, Millenium Bank, Getin Bank
Adres firmy: ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa
Podziel się swoją opinią i zostaw komentarz ...

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *