Lendon opinie, oferta i najważniejsze informacje o pożyczkodawcy!

Lendon opinie, oferta i najważniejsze informacje o pożyczkodawcy!

Lendon to jedna z największych i najlepiej znanych klientom instytucji pożyczkowych obecnych na polskim rynku. Firma stanowi część międzynarodowej grupy KIM Finance, do której należy również inna ceniona firma pożyczkowa- Extraportfel. Lendon jest jednym z tych pożyczkodawców, którzy swoją ofertę opierają wyłącznie o jeden konkretny rodzaj pożyczek, a mianowicie szybkie chwilówki online.


Lendon oferta pożyczek online

Korzystając z usług firmy Lendon po raz pierwszy będziemy mogli pożyczyć kwotę w wysokości do 3 tysięcy złotych na okres do 30 dni. Pierwsza pożyczka w Lendon jest objęta promocyjnym oprocentowaniem RRSO 0%. Warunkiem udziału w promocji zgodnie z regulaminem jest jednak spłata pożyczki w terminie nieprzekraczającym 3 dni od daty zapadalności zobowiązania. Oznacza to, że jeżeli termin spłaty pierwszej darmowej pożyczki w Lendon jest określony na dzień 15 listopada, spłaty nie można dokonać później, niż 18 listopada. W przeciwnym wypadku, promocyjne warunki dla pierwszej pożyczki w sposób automatyczny przestaną nas obowiązywać, co będzie oznaczać konieczność spłaty kredytu według standardowej tabeli kosztów.

Lendon oferta ma charakter stopniowalny, co jest charakterystyczne dla wielu dzisiejszych instytucji pożyczkowych udzielających chwilówek. Oznacza to, że po terminowej spłacie pierwszej pożyczki w Lendon korzystając z usług firmy po raz kolejny możemy mieć możliwość zaciągnięcia kredytu już na wyższą kwotę. Teoretycznie maksymalna dostępna wysokość chwilówek w Lendon wynosi 6 tysięcy. Firma pożyczkowa zastrzega jednak na swojej witrynie internetowej, że kwota maksymalnej pożyczki zawsze jest ustalana indywidualnie oraz stanowi rezultat oceny zdolności kredytowej klienta. Widać więc, że Lendon oferta ma charakter nieco bardziej skomplikowany, niż może się wydawać. 

Informacje o tym charakterze powtarzają się w dokumentacji udostępnianej przez Lendon wielokrotnie. Co to oznacza dla klienta? Wysokość kolejnej pożyczki może, ale wcale nie musi być wyższa, niż wysokość pierwszego kredytu. Decydujące znaczenie będzie mieć tutaj indywidualna ocena naszej zdolności kredytowej. Jednak pomimo dość skomplikowanego systemu progowego, Lendon opinie formułowane przez klientów korzystających z usług firm są jak najbardziej pozytywne, co może oznaczać, że w praktyce dostęp do pożyczek na wyższe kwoty wcale nie jest specjalnie utrudniony.

Refinansowanie pożyczki w Lendon -programy lojalnościowe

Firma Lendon udostępnia swoim klientom możliwość refinansowania pożyczki. Koszt pożyczki refinansującej będzie ustalany indywidualnie w toku negocjacji z przedstawicielem firmy.

Ciekawą opcją jest bez wątpienia również program lojalnościowy premiujący stałych klientów, którzy terminowo spłacają swoje zobowiązania. W obrębie oferty Lendon. Po terminowej spłacie pożyczki możemy otrzymać SMS z kodem uprawniającym do zaciągnięcia kolejnego kredytu na promocyjnych warunkach. Co jednak ważne, taki kod jest ważny jedynie przez 48 godzin. Lendon udostępnia również możliwość promocji na pożyczki refinansującej, także w postaci kodów SMS. Należy jednak podkreślić, że w celu skorzystania z opcji refinansowania pożyczki konieczny będzie odpowiednio wczesny Lendon kontakt z biurem obsługi klienta.

Warunki pożyczek w Lendon oraz weryfikacja klientów

Aby móc skorzystać z Lendon oferta klient musi dokonać następujących czynności:

 • Dokonać rejestracji na stronie firmy
 • Potwierdzić swoją tożsamość przez przelew weryfikacyjny
 • Złożyć wniosek o przyznanie pożyczki

Oceniając zdolność kredytową klienta Lendon sprawdza bazy:

 • Biura Informacji Kredytowej
 • Krajowego Rejestru Długów
 • Biur Informacji Gospodarczej

Pożyczki w Lendon są dostępne dla klientów, którzy:

 • Mają co najmniej 21 i nie więcej, niż 75 lat
 • Posiadają zameldowanie na terytorium Polski
 • Posiadają numer PESEL

Zalety pożyczek w Lendon:

 • Relatywnie wysoka kwota chwilówek
 • Obecność programu lojalnościowego
 • Promocja RRSO 0% dla pierwszej pożyczki
 • Brak wymaganej dodatkowej dokumentacji przy składaniu wniosku

Wady pożyczek w Lendon:

 • Dane klienta są sprawdzane praktycznie we wszystkich bazach(BIK, BIG, KRD)
 • Niejasny charakter systemu progowego jeżeli chodzi o wysokość kolejnych pożyczek
 • Krótki okres spłaty
 • Brak możliwości wypłaty pożyczki przez czek GIRO

 Lendon opinie o pożyczkach

Przykładowe Lendon opinie formułowane przez klientów firmy pożyczkowej:

Pan Marek, 46 lat: Miałem okazję korzystać z usług firmy Lendon kilka razy i jestem jednoznacznie zadowolony. Ciekawa oferta, szybka i przyjemna obsługa, przejrzyste zasady. To moim zdaniem największe zalety oferty Lendon.

Magda, 23 lata: Na pożyczkę w Lendon zdecydowałam się, ponieważ bank odmówił mi kredytu. Byłam zdziwioną zarówno naprawdę atrakcyjnymi warunkami, jak też miłą i profesjonalną obsługą. Dzięki pożyczce w Lendon udało mi się bez problemu sfinansować pewien nagły wydatek.

Jacek, 32 lata: Miałem okazję korzystać już z usług kilku firm pożyczkowych i mogę szczerze powiedzieć, że Lendon to najlepsza z nich. Na pewno bardzo odpowiada mi indywidualne podejście do klienta oraz to, że zawsze można negocjować warunki pożyczki. Również programy lojalnościowe są moim zdaniem ważną zaletą.Lendon kontakt

e-mail: info@lendon.pl
tel.:  22 388 6 444 – biuro obsługi klienta
tel.:  22 112 07 46 – dział windykacji

Godziny pracy :
Poniedziałek – piątek: 8.00 – 21.00
Sobota – niedziela: 9.00 – 18.00

Lendon kontakt z firmą:  KIM Finance sp. z. o.o. z siedzibą w Warszawie
ul. Hoża 86/410
00-682 Warszawa 

Podziel się swoją opinią i zostaw komentarz ...

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *