Miloan oferta - najważniejsze informacje na temat pożyczkodawcy

Miloan oferta - najważniejsze informacje na temat pożyczkodawcy

Miloan to jedna z istniejących w Polsce firm pożyczkowych. Dokładna nazwa tego przedsiębiorstwa brzmi Miloan Polska Sp. z o.o. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie przy ulicy Domaniewskiej 39. Jest to jedna z najprężniej rozwijających się marek pożyczkowych, które nieustannie poszerza grono swoich klientów. W poniższym artykule prezentujemy kompendium wiedzy odnośnie pożyczek w Miloan. Zapraszamy do lektury!

Miloan oferta krótkoterminowych pożyczek

Miloan to jedna z najprężniej rozwijających się firm pożyczkowych w naszym kraju. Jest to polskie przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w udzielaniu klientom pożyczek krótkoterminowych, czyli tzw. chwilówek. Cechą charakterystyczną Miloan jest prostota oferty. Z tego względu doceniają to zarówno pożyczkobiorcy jak i bardzo wiele instytucji analitycznych. Świadectwem uznania okazanego Miloan jest chociażby nagroda Orderu Finansowego Home&Market 2017. Kapituła nagrody podkreśliła, że Miloan zasłużyło na uznanie ze względu na profesjonalizm oraz rzetelne podejście do wszystkich swoich klientów.


W którym banku konto ma Miloan? Sprawdziliśmy!

Pożyczkodawca Miloan posiada rachunek bankowy w banku Millenium Bank. Każdy klient może skorzystać z opcji szybkiej weryfikacji dzięki systemowi pod nazwą Kontomatik. Pieniądze na konto można również przelać przy pomocy błyskawicznych przelewów BlueCash.

Kto może wziąć pożyczkę w Miloan?

Pożyczkę w Miloan mogą wziąć wszystkie osoby, które spełniają niżej wymienione warunki:

 • wiek od 22 do 75 lat,
 • posiadanie obywatelstwa polskiego wraz z dowodem osobistym,
 • status konsumenta (pożyczki udzielane są wyłącznie osobom fizycznym),
 • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,
 • stały adres zameldowania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej,
 • zdolność kredytowej, która potwierdzi, że dany klient będzie w stanie spłacić pożyczkę,
 • brak zadłużeń odnotowanych w bazach dłużników,
 • brak aktualnego zadłużenia w Miloan,
 • rachunek bankowy wraz z dostępem do bankowości elektronicznej,
 • telefon komórkowy oraz polski numer telefonu,
 • adres e-mail.

Które bazy dłużników sprawdza Miloan?

Miloan weryfikuje bardzo dokładnie historię kredytową wszystkich swoich potencjalnych pożyczkobiorców. W tym celu sprawdza następujące rejestry dłużników:

 • Big InfoMonitor,
 • Rejestr Dłużników ERIF,
 • Krajowy Rejestr Długów – KRD,
 • Biuro Informacji Kredytowej – BIK.

Konsumenci, którym wcześniej zdarzało się nie spłacać swoich zobowiązań pożyczkowych, mogą mieć duże problemy z uzyskaniem pożyczki w Miloan.

Pierwsza pożyczka w Miloan za darmo – warunki

Wszystkie osoby, które biorą pożyczkę w Miloan po raz pierwszy, mogą ją otrzymać w pełni za darmo. Należy jednak wiedzieć o tym, że warunkiem uzyskania darmowej pożyczki jest spłacenie jej w ustalonym w umowie terminie. Pierwsza pożyczka od Miloan może opiewać na kwotę od 300 do 2500 złotych. Musi być spłacona w ciągu 1-30 dni.

Miloan opinie

Miloan opinie wśród swoich klientów posiada całkiem dobre – uwarunkowane jest to darmowymi pożyczkami dla nowych klientów oraz istniejącą możliwością przedłużenia terminu spłaty pożyczki.


Poznaj opinie również o :


Opóźnienie w spłacie pożyczki od Miloan – konsekwencje

Jeśli nie uda nam się spłacić pożyczki w terminie, możemy zgłosić się do firmy z wnioskiem o przedłużenie terminu spłaty na następne 7, 14 bądź 30 dni. Jeśli z jakiegoś powodu pożyczkobiorca tego nie uczyni, firma Miloan rozpocznie procedurę windykacyjną. Dlatego też warto spłacać pożyczkę w terminie, zaś w przypadku pojawienia się problemów ze spłatą zwrócić się z prośbą o przedłużenie terminu jej spłaty.

Miloan kontakt

Z Miloan kontakt jest bardzo urozmaicony. Z konsultantami tej firmy pożyczkowej można kontaktować się za pomocą infolinii, e-mailowo lub za pomocą gotowego formularza, znajdującego się na ich stronie:

Miloan Polska Sp. z o.o.
e-mail: kontakt@miloan.pl
tel.:  +48 533 100 533

Godziny pracy infolinii:
Poniedziałek – piątek: 8.00 – 19.00

Podziel się swoją opinią i zostaw komentarz ...

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *