Szybka Gotówka opinie, oferta i najważniejsze informacje o pożyczkodawcy!

Szybka Gotówka opinie, oferta i najważniejsze informacje o pożyczkodawcy!

Pod marką Szybka Gotówka kryje się firma pożyczkowa  działająca na rynku pozabankowym już od kilku lat. Serwis internetowy umożliwia zaciąganie pożyczek krótkoterminowych przez internet i kryje się za nim pośrednik, który przekazuje dane do właściwego pożyczkodawcy. Na głównej stronie znajduje się kalkulator pożyczkowy. Pojawiają się również informacje o najnowszych promocjach. Istnieje możliwość pobrania aplikacji Szybka Gotówka, która jest bardzo prosta w użyciu i pozwala na zarządzanie swoim kontem oraz sprawdzanie salda i promocji.

szybka gotowka oferta

Oferta pożyczkowa w Szybka Gotówka

Jeśli chodzi o pożyczki Szybka Gotówka oferta tego pożyczkodawcy obejmuje pożyczki krótkoterminowe, ale termin na spłatę nie jest standardowy i wynosi nawet 65 dni. Nowy klient może wnioskować o darmową pożyczkę w kwocie do 6000 zł. Stali klienci mają większy komfort, bo maksymalna kwota pożyczki została podniesiona i wynosi aktualnie 15000 zł. Muszą oczywiście liczyć się z dodatkowymi opłatami, standardowo przewidzianymi przy udzielaniu chwilówek. Pożyczkodawca oferuje pożyczki w 15 minut, a decyzję pożyczkową wydaje nawet w 1 minutę.  Wniosek można wypełnić online. Niezbędna jest weryfikacja konta bankowego poprzez wykonanie przelewu weryfikacyjnego. Po pozytywnej decyzji gotówka trafia na konto pożyczkobiorcy. 

Jakie warunki należy spełnić, aby skorzystać z oferty Szybka Gotówka?

Warunki otrzymania pożyczki w Szybka Gotówka są przystępne. Należy mieć:

 • co najmniej 18 lat,
 • numer PESEL,
 • adres e-mail,
 • aktywny telefon komórkowy,
 • indywidualne konto bankowe w polskim banku.

W przypadku pożyczek Szybka Gotówka oferta jest dostępna dla wszystkich osób pełnoletnich, co oznacza, że nie ma ograniczeń wiekowych. Przy rejestracji wymagany jest wyłącznie dowód osobisty. Nie potrzeba innych dokumentów.

Czy Szybka Gotówka sprawdza BIK i inne bazy?

Z pożyczki w Szybka Gotówka nie skorzystają osoby, które  zostały wpisane na listę dłużników. Firma dokonuje szczegółowej weryfikacji wnioskującego o pożyczkę, sprawdzając jego dane w BIK oraz KRD. W razie wątpliwości w związku z mocno indywidualną sytuacją finansową warto skontaktować się z pożyczkodawcą poprzez stronę Szybka Gotówka kontakt.

Propozycje Szybka Gotówka na wypadek problemów ze spłatą pożyczki

Każdy, kto nie może uporać się ze zdobyciem wystarczającej sumy pieniędzy na spłatę zobowiązania w Szybka Gotówka, powinien skontaktować się z pożyczkodawcą. Może skorzystać z opcji refinansowania pożyczki o 7, 14 lub 30 dni. Obowiązuje opłata za tę usługę. Należy pamiętać o tym, aby skorzystać z tej opcji przed upływem terminu spłaty pożyczki pierwotnej. Każdy klient znajdzie właściwe informacje w tym zakresie w swoim profilu w serwisie pożyczkowym.

Zalety i wady pożyczek w Szybka Gotówka

Zalety pożyczek w Szybka Gotówka:

 • wysoka kwota pożyczki, co pozwoli na realizację większych wydatków,
 • długi termin na spłatę, dzięki któremu nie trzeba się spieszyć z uregulowaniem zobowiązania,
 • niska dolna granica wieku i brak górnej.

Wady pożyczek w Szybka Gotówka:

 • 65-dniowy termin spłaty nie jest dostępny dla wszystkich klientów,
 • konieczność wykonania przelewu weryfikacyjnego, co może wydłużyć czas oczekiwania na przelew gotówki.

Szybka Gotówka opinie pożyczkobiorców

O pożyczkach w serwisie Szybka Gotówka opinie krążą bardzo różne. Negatywne opinie biorą się stąd, że pożyczkobiorcy mają trudności ze spłatą zobowiązania, nie są świadomi swoich praw, ponieważ nie zapoznali się z treścią umowy. Na ogół konsumenci ufają temu pożyczkodawcy, chwalą ofertę za brak ukrytych kosztów. 

 • „Bardzo profesjonalnie. Miałem kłopot, ale serwis bardzo mi pomógł. Takie wsparcie i pomoc procentują” – Mariusz M.
 • „Szybka Gotówka to jedyna firma, która w ekstremalnych problemach wyciąga pomocną dłoń. Polecam z całego serca” – Damian M.
 • „Wszystko mega łatwo i prosto. Pieniądze miałem na koncie w kwadrans!” – Piotr W.

Platforma pożyczkowa Szybka Gotówka opinie pozytywne zbiera zwłaszcza za przejrzystość informacji i kosztów oraz sprawną obsługę klienta.


Porównaj z innymi


Kontakt z Szybka Pożyczka

W przypadku pożyczkodawcy Szybka Gotówka kontakt możliwy jest zarówno w dni powszednie, jak i w weekendy. Składanie wniosków możliwe jest przez całą dobę, zaś obsługa klienta dostępna jest w określonych godzinach w tygodniu i w weekendy. 

e-mail: info@szybkagotowka.pl
tel.:  +48 22 873 80 73

Godziny pracy:
Poniedziałek – niedziela: 0.00 – 24.00

Biuro Obsługi Klienta:
Poniedziałek – piątek: 8:00 – 19:00
Sobota – Niedziela: 9:00 – 17:00

Podsumowanie

Kwota pożyczki w Szybka Gotówka: od 100 zł do 15000 zł
Pierwsza pożyczka: do 6000 zł
Następna pożyczka: do 15000 zł
Okres spłaty: do 60 dni
Darmowa pożyczka: TAK
Granice wiekowe: pożyczki od 18 lat
Możliwość wydłużenia spłaty: TAK: o 7, 14 lub 30 dni
Godziny pracy Biura Obsługi Klienta:pon.-pt. 8:00-19:00
sob.-ndz. 9:00-17:00
Szybka Gotówka kontakt:tel. +48 22 873 80 73
e-mail: info@szybkagotowka.pl
Rachunki bankowe pożyczkodawcy: PKO BP, Millennium Bank, Pekao S.A., mBank, ING Bank Śląski, BOŚ Bank, Toyota Bank, Credit Agricole, Raiffeisen BANK, Deutsche Bank, Alior Bank, Meritum Bank, Bank Pocztowy, Volkswagen Bank, Blue Cash
Adres firmy: ul. Twarda 18, 00-015 Warszawa
3 Comments
 1. Mają świetne promocje, dzięki którym można oszczędzać na chwilówkach. Nowym klientom teraz rozdają po 50 zł. w bonusie do pierwszej darmowej pożyczki. Ja nie jestem już nowym klientem od dawna, ale polecam tą firmę wszystkim znajomym. Nie przegapcie tej korzystnej okazji!

 2. Polecam! Jedna z najlepszych firm pożyczkowych na rynku. Rewelacyjna oferta, jako stały klient zaciągam nawet do 15 000 złotych za jednym razem.

 3. Świetna oferta pożyczkowa, polecam jak najbardziej, firma niezawodna i sprawdzona od lat.

Podziel się swoją opinią i zostaw komentarz ...

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *